Indeks witryny Po godzinach Hobby Internet i komputery Monitor do komputera – model dla gracza

Monitor do komputera – model dla gracza

Porady, spostrzeżenia, nowinki

Do komputera mam podłączony monitor, który spokojnie można już nazwać archaicznym. Co prawda nie jest to już model kineskopowy, ale niestety jeden z pierwszych LCD, jakie były dostępne w Polsce, który swoim obrazem wywołuje u mnie już tylko smutek. Szczególnie jak jestem w sklepie i widzę, jakie monitory dla gracza można teraz kupić. Chcę w tym temacie znaleźć godną rekomendację dla urządzenia z 24-calowym ekranem. Na razie nie zgodzę się na zakrzywiony ekran, bo po kilku obserwacjach u znajomej, nie jestem pewna, czy bym się szybko przyzwyczaiła do tej nowinki. Chodzi przede wszystkim o monitor dla gracza, więc preferowany jest model z szybkim odświeżaniem. Nie może też reagować jak ślimak, bo będzie to widać w szybszych akcjach. Wśród firm produkujących monitory komputerowe preferuję Zowie oraz AOC. Choć jeśli wymienicie sprzęt innej firmy, to na pewno racjonalnie potraktuję wasze argumenty i być może dam się nakłonić do polecanej marki. Dobrze, żeby miał matrycę IPS, gdyż jej kolory bardzo dobrze odbierane są przez mój wzrok. Ślicznie to wygląda.

Może któreś z tych
gamera.pl/kategoria-produktu/monitory/
Lubię kupować na Gamera.

kuchnie Tychy

Wróć do Internet i komputery